Penthouse - Per Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Penthouse me qira te Liqeni i Thate!

 
[Qera Mujore]
Rruga Liqeni i Thate - Liqeni i Thatë, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 22/07/2019
ID: 530161006-129
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
280
Sipërfaqja Truallit (m2)
90
Sipërfaqe Neto (m²)
190

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet per qira Penthouse prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ne katin e 5 dhe te fundit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 190m2 e organizuar ne sallon dhe kuzhine ne ambjente te ndara, 3 dhoma gjumi te bollshme dhe 2 tualete, njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe eshte me aspirim natyral. Gjithashtu ka dhe 90m2 verande e cila e rethon apartamentin nga cdo ane dhe aksesohet nga cdo ambjent. Ka sistem qendror ngrohje me gaz, si dhe kondicionere per ftohje. Eshte e orientuar L-J-P dhe eshte e ndricuar gjate gjithe dites. Ka akses direkt me rrugen kryesore si dhe me Unazen e Madhe. Cmimi eshte pa tatimin e perfshire(15%).

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Male
Pamje nga Mali
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Saka - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Enea Saka

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare