Apartament - Në Shitje - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 totalisht i mobiluar prane Ring Center!

Rruga e Durresit - Zogu i Zi, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161004-187
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
109.20
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Super apartament ne shitje 2+1+2 tualete prane Ring Center totalisht i mobiluar!
Apartamenti 2+1 ka nje siperfaqe 109.2 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Rifiniturat dhe pallati jane shume cilesore. Apartamenti shitet i gjithe i mobiluar.
Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi duke siguruar ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites.
Me certifikate pronesie. Apartamenti ka edhe nje post parkimi me cmim extra.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerta Cara - RE/MAX Koncept 1
Blerta Cara

DERGONI MESAZH

 
Blerta Cara

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare