Apartament - Per Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 totalisht i mobiluar tek Fakulteti Ekonomise!

Rruga Elbasanit - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161004-146
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
114
Sipërfaqe Neto (m²)
104

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Super apartament ne shitje 2+1+2 tualete tek Fakulteti Ekonomise totalisht i mobiluar!
Apartamenti 2+1 ka nje siperfaqe 114 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete njera me dritare dhe 1 ballkon.
Rifiniturat jane shume cilesore. Apartamenti shitet i gjithe i mobiluar.
Arredimi eshte modern dhe shume cilesor, i menduar ne detaje.
Orientimi eshte Lindje duke siguruar ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites.
Vendodhja e apartamentit karakterizohet per ajer te paster dhe qetesi.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerta Cara - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Blerta Cara

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare