Dyqan - Per Qira - Kristal Center, Shqipëri


Ambient me qira totalisht i arreduar per Parukeri , Qender Estetike dhe Masazhesh!

 
[Qera Mujore]
Qendra Kristal - Eleonora - Kristal Center, Shqipëri
ID: 530161003-104
Sipërfaqja Truallit (m2)
120
Sipërfaqe Neto (m²)
120

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet ambient me qira prane Qendres "Kristal"
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6 katesh dhe oftrohet totalisht i kompletuar, gati per te nisur aktivitetin.
Ambienti ka nje organizim shume te mire me 3 ambiente te kompletuara me te gjitha paisjet e nevojshme per nje Parukeri, Qender Estetike dhe Masazherie, disponon 2 tualete, si dhe nje depo. Ambienti ka siperfaqe 120 m2.
Arredimi i ambjentit eshte i bere se fundmi.
Vendodhja e ketij ambienti, shume prane ruges kryesore dhe me levizshmeri te larte njerezish, eshte teper favorizuese per kete lloj aktiviteti.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ana Kadillari - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Ana Kadillari

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare