Apartament - Per Shitje - Selitë, Shqipëri


Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Komunes se Parisit!

Rexhep Hoxha - Kryqezimi i Komunes se Parisit - Selitë, Shqipëri
ID: 530161003-103
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70.98
Sipërfaqe Neto (m²)
64.36

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja e apartamentit eshte 70.98m2 bruto dhe 64.36 m2 neto. Apartamenti eshte i perfunduar ndersa perzgjedhja e pllakave te shtrimit, dyerve dhe paisjet hidrosanitare jane lene ne deshire te klientit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenjie, nje tualet me dritare dhe nje ballkon i bollshem. Orientimi eshte nga perendimi.
Disponon Certifikate Pronesie.
Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ana Kadillari - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Ana Kadillari

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare