Apartament - Per Qira - Shkolla e Bashkuar, Shqipëri


APARTAMENT PER QERA 2+1 TEK SHKOLLA BASHKUAR

 
[Qera Mujore]
Rruga Dibres - Shkolla e Bashkuar, Shqipëri
ID: 530151016-69
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Sipërfaqe Neto (m²)
100
Viti i Ndërtimit
2008
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet per qera nje apartament 2+1 me qera i cili ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqje 100 m2 dhe eshte i organziaur ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ,1 ballkon te bollshem dhe 1 depo. Eshte lehtesisht i aksesueshem me rrugen kryesore. Cmimi i apartamentit eshte 280 euro dhe eshte totalisht i mobiluar dhe cdo dhome eshte me ajer te kondicionuar. (NE CMIM NUK ESHTE I PERFSHIRE TATIMI NE BURIM PREJ 15%). Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Benard Allmeta - RE/MAX Infinity

DERGONI MESAZH

 
Benard Allmeta

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare