Apartament - Per Shitje - Shkolla Baletit, Shqipëri


APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE SHKOLLA E BALETIT

Petro Nini Luarasi - Shkolla Baletit, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530151015-39
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
87

Nr. i Kateve:
4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar mjaft mire. Ka nje soxhorno e cila ka nje hapesire te bollshme (pjesen e gatimit dhe pjesen e ndenjes) , 2 dhoma gjumi , ajo matrimoniale dhe dhoma e dyte e gjumit , 2 ballkone dhe 1 tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka nje siperfaqje totale 87 m2, ku nga keto 79 m2 eshte siperfaqja e brendshme e apartamentit. Ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar rreth vitit 2001. Vjen me nje cmim konkurues per zonen dhe eshte nje mundesi e mire investimi.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Veri-Lindje
Veri-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xheni Shahu - RE/MAX Infinity

DERGONI MESAZH

 
Xheni Shahu

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare