Apartament - Me Qira - Qendër, Shqipëri


APARTAMENT 3+1+2 LUKSOZ ME QIRA

 
[Qera Mujore]
Rruga Qemal Stafa - Qendër, Shqipëri
ID: 530151010-161
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
151.76
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament 3+1+2 me qira ne Qender te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi te cilat jane te bollshme ,nje ambjent ndenje,dhe nje ballkon i cili te ofron nje pamje te lire piktoreske te Tiranes.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore,moderne gje qe ofron mundesine e nje jetese sa me komode ne qender te qytetit.Pozicioni i ketij apartamenti ofron edhe nje sere facilitetesh si:shkolla,cerdhe,qendra shendetsore,farmaci,supermarkete etj.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Faleminderit!

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bajram Dushku - RE/MAX Infinity
Bajram Dushku

Bajram Dushku

RE/MAX Infinity


DERGONI MESAZH

 
Bajram Dushku

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare