Zyrë - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Okazion! Zyre ne shitje te Ambasada Amerikane!

 Çmim i Fiksuar
Rr Elbasanit Rr Elbasanit - Rr Elbasanit - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530141009-13
Sipërfaqja Truallit (m2)
155.86
Sipërfaqe Neto (m²)
137.50
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2002/06

Nr. i Kateve:
11
Kati :
Kati 2
Qira për m2
7.00

Përdorimi Aktual:
Zyre
Përdorimi i Parashikuar
Zyre
Zonimi
Prane Ambasades Amerikane
Designated Land Use
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area, Cat.I Excl. Low Rise Building Res. Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zyre ne shitje, ne rrugen e Elbasanit prane Ambasades Amerikane.

Shitet zyre buze rruges se Elbasanit, ngjitur me Ambasaden e Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Prona vjen me nje cmim prej 1'590 Euro/m2, ne nje zone ku njesite jane mbi 3'000 Euro/m2. Zyra ka nje akses te menjehershem me rrugen, ndodhet ne katin e dyte te objektit, me shkalle te vecanta nga pjesa residenciale e objektit. Zyra eshte e organizuar ne 3 ambjent pune me fasade xhami dhe orientim Jug. Siperfaqa bruto e zyres eshte 155,86 m2. Super mundesi investimi. Ambjeti eshte i pershtatshem per zyre, klinike, studio.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gentian Hysa - RE/MAX Koncept 3
Gentian Hysa

DERGONI MESAZH

 
Gentian Hysa

RE/MAX Koncept 3

Blv"Bajram Curri"
prane Maternitetit te Ri

.Tirana, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare