Vilë - Në Shitje - Tegu, Shqipëri


Shitet vile 3-kateshe prane Tegut!

 Çmim i Fiksuar
Tegu, Shqipëri
ID: 346008008-98
Nr. Total i Dhomave
9
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
8
Sipërfaqja Totale (m2)
226
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet vile me siperfaqe ndertimi 500 m2.
Organizohet nga:
Kati 1: Nje sallon me tualet dhe nje dhome gjumi me tualet dhe nje verande.
Kati 2: Nje sallon me dy dhoma gjumi, tre tualete dhe nje verande.
Kati 0: Nje sallon i madh dhe nje dhome gjumi.
Vila dispoon oborr, kopesht te gjelberuar dhe vendparkim.
Vila shitet bosh.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrat e meposhtem!

Karakteristikat

Ballkon
Kopësht
Parkimi
Lindje
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Beta Bushi - RE/MAX Plus
Beta Bushi

Beta Bushi

RE/MAX Plus


DERGONI MESAZH

 
Beta Bushi

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso