Apartament - Me Qira - Bulevardi Zogu I, Shqipëri


Jepet apartament 3+1+2+post parkimi me qera!

 
[Qera Mujore]
Bulevardi Zogu I, Shqipëri
ID: 346008008-31
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
129

Nr. i Kateve:
9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 129m2.
Organizohet ne 1 sallon+ pjesa e kuzhines, 3 dhoma gjumi shperndarja e te cilave behet nga nje korridor i bollshem dhe dy tualete.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper cilesore,me sistem chiller per ngrohje-ftohje.
Elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret jane te markave me te mira ne treg (MIELE) .
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri.
Bashke me apartamentin perfshihet dhe nje post parkimi.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrat e meposhtem!

Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet prane FSHN.
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet prane FSHN.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Beta Bushi - RE/MAX Plus
Beta Bushi

Beta Bushi

RE/MAX Plus


DERGONI MESAZH

 
Beta Bushi

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare