Apartament - Per Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Super apartament 2+1+2 ne shitje!

Rruga e Kavajës, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 346008008-19
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
111
Sipërfaqe Neto (m²)
97.20

Nr. i Kateve:
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, i sallon me kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Mobilimi eshte shume cilesor dhe modern, me hidrosanitare dhe elektroshtepiake te markave me te mira.
Eshte i gjithi i shtruar me parket.
Shitet totalisht i mobiluar.
Ndodhet ne zone shume te kerkuar, pasi ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrat e meposhtem.
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet tek rruga e Kavajes, 350m mbrapa Globe.
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet tek rruga e Kavajes, 350m mbrapa Globe.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Beta Bushi - RE/MAX Plus

DERGONI MESAZH

 
Beta Bushi

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare