Apartament - Në Shitje - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament 2+1 ne shitje tek Foleja e Gjelber!

Zogu i Zi, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 346008008-15
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
101.40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101.4m2 ku 86.6m2 neto dhe 12.8m2 siperfaqe te perbashket.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe ballkoni.
Ndodhet ne katin e katert, ndertim i ri. Projekti dhe ndertimi jane ekselent. Materialet jane shume cilesore. Ofron kushtet me te mira qe mund te ofroje nje rezidence banimi.
Orientimin e ka nga lindja.
Foleja e Gjelber ofron mundesine e te jetuarit ne nje kopesht ne mes te qytetit.
Oborri i brendshëm i Folesë rezervuar pushimit të banorëve gjatë orëve të mëngjesit e mbrëmjes, krijohet nga dy kodrina të gjelbra me hapesirë për qëndrimin e prindërve apo gjyshërve ndërkohë që fëmijët luajnë në ambjentin përreth, ulur nën hijen e pemëve me lule me ngjyra dhe kurorë të gjerë. Kjo hapësirë është konceptuar si kopshti i përbashkët i gjelbër përpara shtëpisë ku banorët izolohen nga ritmi i vrullshëm i ditës për disa caste pushimi.
Punimet pritet te perfundojne ne tetor.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrat e meposhtem!
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet prane Ring Center.
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet prane Ring Center.

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Beta Bushi - RE/MAX Plus
Beta Bushi

Beta Bushi

RE/MAX Plus


DERGONI MESAZH

 
Beta Bushi

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso