Apartament - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

Apartament 1+1 per qira tek Kompleksi Kontakt

350 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 346008008-116
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Beta Bushi - RE/MAX Plus
Beta Bushi

Beta Bushi

RE/MAX Plus


DERGONI MESAZH

 
Beta Bushi

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso