Apartament - Në Shitje - Elbasan, Shqipëri

Super Apartament 3+1 ne shitje prane Parkut Rinia

 Çmimi i Kërkuar
65,000 € Other Currencies
 
291425074 Rruga Kozma Naska - Prane Parkut Rinia - Elbasan, Shqipëri
Date Available: 27/06/2020
ID: 530341001-43
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
183
Sipërfaqe Neto (m²)
165.47
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2016/09

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 2
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area, Cat.I Residential Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Carpet
Dark Brown Cabinets
French Doors
I Mobiluar
I/e Mobiluar Pjesërisht
Kitchen Island Sink
Light Brown Cabinets
Ngrohje me Korrent
Stainless Steel Appliances
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Llupo - RE/MAX Prosperity
Krenar Llupo

Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity


DERGONI MESAZH

 
Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity

Lagjia: "Aqif Pasha", Rruga: "28 Nentori"
Përball: ASHK (ish-Gjykata)

Elbasan, Elbasan, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso