Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri


Apartament ne shitje 1+1 tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530181004-250
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
64.65
Sipërfaqe Neto (m²)
59.70
Viti i Ndërtimit
2020

Nr. i Kateve:
8
Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Te 21 Dhjetori, ne nje pallat te sapo perfunduar te vitit 2020 me rifinitura shume cilesore shitet apartament 1+1. Apartamenti ka nje organizim shume te rregullt me nje siperfaqe totale rreth 64.5 m2, me nje organizim edhe orientim shume te mire. Apartamenti ka rifinitura shume cilesore duke filluar qe nga fasada e ventiluar, dritaret me dopio xham, gas argoni, hidrosanitare Incaso te Markes Grohe, shkallet edhe tualetin me ndricim natyral. Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire edhe me akses ne rruget kryesore te menjehershme por gjithashtu edhe nje mundesi investimi per qiradhenie duke qene se ka nje kthim te sigurt 300-350 Euro ne muaj. Mundesi shume e mire Investimi.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
Parkimi
Jug
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj - RE/MAX Koncept 2
Egli Alimerkaj

DERGONI MESAZH

 
Egli Alimerkaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare