Semi-detached Apartment - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1

180,000 € InStock Other Currencies
 
Lagja Nr 7 - Durrës, Shqipëri
ID: 530521001-27
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
86
Sipërfaqja Truallit (m2)
100
Sipërfaqe Neto (m²)
186
Viti/Muaji qe është ndërtuar
1970/05
Hapësira Parkimi
1

Nr. i Kateve:
1
Kati :
Kati 1
Nr. i Tualeteve:
1
Shtepia ka gjithsej 186 m2 truall nga keto 85,5 m2 eshte ndertim. Shtepia nuk eshte perdhes ka nje bodrum posht. Si ndertes eshte e stilit klasik 1+1 me guzhine te ndar. Si vendodhje eshte 70m larg rruges Aleksander Goga. Per me teper infomacione ose vizit tek prona na kontaktoni tek numri dhene.

Karakteristikat

I Mobiluar
Kopësht
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ares Cela Ares Cela Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Ares Cela

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Ace Durrës Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ares Cela Ares Cela Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Ace Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso