Restorant - Me Qira - Bllok, Shqipëri

Restorant me Qira ne Bllok

2,000 € Other Currencies
 
[Per Month + Fees]
Bllok - Bllok, Shqipëri
ID: 530201004-312
Sipërfaqja Truallit (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
107

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne Bllok, totalisht i mobiluar me pajisjet e nevojshme per nje restorant.
Ka nje siperfaqe rreth 110 m2, ka nje salle per klientet, banakun e pajisur, 1 tualet dhe 1 kuzhine gatimi.
Ne cmim eshte i perfshire dhe tatimi ne burim.
Per detaje kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso