Restorant - Me Qira - Ali Demi, Shqipëri

Qira - Bar-Restorant ne Alidem

 Çmim i Fiksuar
650 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Ali Demi - Ali Demi, Shqipëri
ID: 530201001-322
Sipërfaqja Truallit (m2)
100
Sipërfaqe Neto (m²)
48

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet per qira Bar-Restorant ne zonen e Ali Demit.
Kati 0, pjese e nje kompleksi pallatesh, shume prane rruges kryesore.
Siperfaqe neto 48 m2, siperfaqe verande 100 m2.
Bar-Restoranti eshte ne gjendje pune.
Cmimi nuk perfshin taksat.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso