Pikë Karburanti - Në Shitje - Qendër Çlirim, Shqipëri

Shitet biznes karburant + vilete

320,000 € InStock Other Currencies
 
AFRIM I RI - Qendër Çlirim, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-249
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,570
Sipërfaqe Neto (m²)
322
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjoni Valbona Gjoni Blv Jakov Xoxa
Fier, Fier, Shqipëria

Valbona Gjoni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Solution Fier Blv Jakov Xoxa
Fier, Fier, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni Valbona Gjoni Blv Jakov Xoxa
Fier, Fier, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Solution Fier

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso