Penthouse - Në Shitje - Kopshti Botanik, Shqipëri

APARTAMENT+GARAZHD NE SHITJE TE BOTANIKU

250,000 € InStock Other Currencies
 
Kopshti Botanik - Prane Xhamise - Kopshti Botanik, Shqipëri
ID: 530291008-383
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
223
Sipërfaqja Truallit (m2)
223
Sipërfaqe Neto (m²)
195

Nr. i Kateve:
5

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dark Brown Cabinets
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Jug-Lindje
Veri-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edmond Toska Edmond Toska Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Edmond Toska

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Edmond Toska Edmond Toska Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso