Operacionale - Në Shitje - Astir, Shqipëri

Ambient Komercial per Shitje ne Astir!

 Çmimi i Kërkuar
450,000 € InStock Other Currencies
 
Astir - Yzberisht - Astir, Shqipëri
Great Value
ID: 530171074-23
Sipërfaqja Totale (m2)
300
Sipërfaqja Truallit (m2)
300
Sipërfaqe Neto (m²)
300
Viti i Ndërtimit
2013

Kati :
Kati 1
Shitet Ambient komercial ne Astir!
I pershtatshem per Bar-Lounge, Salle Lojrash, Klinike apo Zyra.
Specifika te ambientit:
-Kati 1
-Siperfaqe 300 m²
-Open Space
-Fasade Xhami
-Me pamje dhe akses te menjehershme me rrugen kryesore.
-Disponon certefikate pronesie.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Karakteristikat

I/e Pamobiluar
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Amardo Pasho Amardo Pasho Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Amardo Pasho

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Amardo Pasho Amardo Pasho Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso