Operacionale - Me Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri

AMBJENT ME QIRA PER ZYRA PRANE LICEUT

12 € InStock Other Currencies
 
[Çmimi për m2]
Rruga e Elbasanit - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530381006-4
Sipërfaqja Truallit (m2)
128
Sipërfaqe Neto (m²)
118
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 2
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet ambjent per qira i pershtatshem per zyra ose per biznese te ndryshme.
Ka nje siperfaqe totale 128m2 dhe pozionohet ne katin e trete te nje ndertimi te ri shume prane Liceut
Organizohet ne kater ambjente pune dhe dy tualete.
Ambjenti eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem kondicionimi.
Per me shume informacion na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klodian Aleti Klodian Aleti Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Klodian Aleti

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klodian Aleti Klodian Aleti Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso