Operacionale - Me Qira - Don Bosko - Jordan Misja, Shqipëri

AMBIENT PER QIRA 200m2 TE GENER2 JORDAN MISJA.

1,800 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Jordan Misja - Ish stc trenit - Don Bosko - Jordan Misja, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530221006-405
Sipërfaqe Neto (m²)
203

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Garazh
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso