Operacionale - Me Qira - Astir, Shqipëri

Ambient Komercial me Qera ne Astir

 Çmimi i Kërkuar
1,350 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Astir - Yzberisht - Astir, Shqipëri
Great Value
ID: 530171074-13
Sipërfaqja Totale (m2)
300
Sipërfaqja Truallit (m2)
300
Sipërfaqe Neto (m²)
300
Viti i Ndërtimit
2013

Kati :
Kati 1
Jepet me qera ambient komercial (bosh), i pershtatshem per Bar-Lounge, Salle Lojrash, Klinike, Zyra etj.

-Kati 1
-Siperfaqe 300 m²
-Open Space
-Fasade Xhami
-Me Pamje nga Rruga Kryesore.

*Cmimi: 1350 Euro (Neto).
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Karakteristikat

I/e Pamobiluar
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Amardo Pasho Amardo Pasho Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Amardo Pasho

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Amardo Pasho Amardo Pasho Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso