Ndërtim i Ri - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Shtepi Private

A2 - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-710
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
131
Sipërfaqja Truallit (m2)
16,000

Kati :
Kati 1
Prona ndodhet në Novosel shume pran Autostrades .Prona ka një sipërfaqe totale 16.000m2 nga te cilat 3000m2 jan truall dhe pjesa tjeter toke ar. Ndërtesa është nje kateshe me sipërfaqe 131m2 , është i organizuar në një sallon kuzhinë,3 dhoma gjumi dhe dy tualete

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Perëndim
Lindje
Veri-Lindje
Vilë
Fshat
Pranë Aeroportit
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso