Ndërtim i Ri - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

Shitet dyqan

65,000 € Other Currencies
 
Durrës, Shqipëri
ID: 530271019-95
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet dyqan ,kati dyte tek pelikani,dyqani organizohet nga nje hapesire prej 60m2,vendodhja e tij eshte ne katin e dyte ne qender te qytetit.Dyqani ju ofron mundesi te mira perfitimi si ne hapjen e nje klinike dentare ,avokat etj pasi ju jep shume lehtesira vendodhja e tij ne nje qender biznesi,dhe zona tepersisht e frekuentuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Luta - RE/MAX Star
Silvana Luta

Silvana Luta

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Silvana Luta

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso