Ndërtesë - Në Shitje - Vorë, Shqipëri

Shitet ndertese + truallin ne Vore

Vorë, Shqipëri
ID: 530411001-339
Nr. Total i Dhomave
9
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
6
Sipërfaqja Totale (m2)
500
Viti i Ndërtimit
2004
Shitet ndertese + truall ne Vore.
Ka nje siperfaqe 500 m2 ku 141.2 m2 eshte ndertese.
Eshte nje mundesi e mire per investim.

Per me shume informacion na kontaktoni

Karakteristikat

I/e Papërfunduar
Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug
Lindje
Perëndim
Vilë
Fshat
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Elvis Rexha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso