Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

45,000 € InStock Other Currencies
 
Kurora Vlore - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401002-167
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Viti i Ndërtimit
2008

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet shtepi private 75 m2 + 100 m2 truall prane Fabrikes se Cimentos Vlore!
Organizohet ne nje sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje oborr perpara shtepise.
Mundesi shume e mire investimi!
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

I Mobiluar
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Daniel Mustafaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso