Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

NDERTESA +TOKE NE SHITJE NE PLAZH TE VJETER

80,000 € InStock Other Currencies
 
Andrea Varfi - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401007-66
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
172
Sipërfaqja Truallit (m2)
520
Viti i Ndërtimit
2000

Nr. i Tualeteve:
1
Shiten 2 ndertesa + toke ne zonen e plazhit te vjeter .
Ndertesat jane nje kateshe me siperfaqe 87m2 dhe 88m2 .
Ndertesat jane ne gjendje shume te mire dhe te organizuara ne 1+1 .
Toka ka nje siperfaqe prej 520 m2 .
Per informacione ose vizite ne prone na kontaktoni

Karakteristikat

Me Hipotekë
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso