Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet vile ne Vlore

85,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401005-138
Nr. Total i Dhomave
7
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
185
Sipërfaqe Neto (m²)
185
Viti i Ndërtimit
2001

Nr. i Tualeteve:
2
Shitet vile ne Vlore ne lagjen Partizani.
Vila eshte e perbere nga 4 dhoma gjumi, dy banjo, 2 sallone dhe ambjente gatimi.
Ambjenti i jashtem eshte i rrethuar me gjelberim dhe i sistemuar ne detaje.
Mobiljet jane ne gjendje perfekte.
Vila eshte ne ambjent shume privat dhe mjaft te qete.
Ka mundesi te mire ndarje per 2 familje.
Cmimi eshte shume i arsyeshem. M

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Jug-Perëndim
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marsela Dervishi Marsela Dervishi Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Marsela Dervishi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Marsela Dervishi Marsela Dervishi Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso