Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Shtepi Private ne Vlore!

 Çmim i Fiksuar
50,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401002-27
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
500
Sipërfaqja Truallit (m2)
150
Viti i Ndërtimit
2000

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet shtepi private ne Vlore.
Shtepia private eshte, e organizuar nga 3 dhoma gjumi nje sallon nje garazh,si dhe nje dyqan me nje siperfaqe totatale 150m2.
Shtepia dispononon nje siperfaqe totale 500m2, qe ofron mundesi te mire per investim. A


Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug
Lindje
Perëndim
Veri
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Daniel Mustafaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso