Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Vile ne shitje, Uje te Ftohte ( Hotel)

340,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-81
Nr. Total i Dhomave
8
Nr. i Dhomave të Gjumit
8
Nr. i Banjove
8
Sipërfaqja Totale (m2)
360
Sipërfaqe Neto (m²)
340
Viti i Ndërtimit
2007

Nr. i Tualeteve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Lindje
Jug-Perëndim
Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Pamje nga Deti
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso