Ndërtesë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Ndertes + Truall ne shitje, Vlore!

48,000 € InStock Other Currencies
 
Kuzum Baba - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-164
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
156
Sipërfaqe Neto (m²)
156
Viti i Ndërtimit
2009

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet ndertes + Truall ne Kuzum Baba Vlore.
Ndertesa ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe nje siperfaqe te truallit 100m2.
Ndertesa eshte e organizuar nga tre dhoma gjumi nje sallon dhe dy tualete.
Ndertesa disponon dokumentacin te rregullte hipotekor. R

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Perëndim
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso