Ndërtesë - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

JEPET GODINE ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES

 Cmim per m2
8 € InStock Other Currencies
 
[Çmimi për m2]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171055-133
Sipërfaqe Neto (m²)
4,430
Viti i Ndërtimit
2021

Nr. i Kateve:
10
Kati :
E gjithë ndërtesa

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Klea Haka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso