Ndërtesë - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Godine per Qira tek Liqeni i Thate!

1,400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530261038-1320
Sipërfaqja Truallit (m2)
200
Jepet godine per qira tek Liqeni i Thate.
Kati i pare eshte open space, ndersa kati i dyte eshte i ndare ne 3 ambjente pune dhe 1 tualet.
Godina eshte e pershtatshme per kopesht, qendra SPA, klinike dentare, zyra etj.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, ju lutemi te na kontaktoni!

Karakteristikat

E Rinovuar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eni Halluni Eni Halluni Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Eni Halluni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eni Halluni Eni Halluni Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso