Magazine - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Shitet Truall + ndertese parkingu, Fier

150,000 € Other Currencies
 
Fier, Shqipëri
ID: 530301001-173
Sipërfaqja Truallit (m2)
500

Përdorimi Aktual:
Parking
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso