Kafe - Me Qira - Don Bosko, Shqipëri

Ambjent me qira ne Don Bosko

50,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Don Bosko, Shqipëri
ID: 530291027-771
Sipërfaqja Truallit (m2)
120
Sipërfaqe Neto (m²)
90
Ambjent me qira ne Don Bosko "Rr.Egnatia".
Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2
Eshte i pershtatshem per Bar kafe por dhe per biznese te ndryshme.
Disponon dy veranda te shfrytezueshme ne favor te ambjentit.

Per te planifikuar nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

E Rinovuar
Sistem Survejimi
Light Brown Cabinets
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Asllanaj Anxhela Asllanaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Anxhela Asllanaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Anxhela Asllanaj Anxhela Asllanaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso