Hotel - Në Shitje - Yzberisht, Shqipëri

SHITET HOTEL PRANE PALLATIT ME SHIGJETA

Yzberisht, Shqipëri
ID: 530291037-2
Sipërfaqja Truallit (m2)
500
Viti i Ndërtimit
2003

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Jug
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Suela Ngjela Suela Ngjela Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Suela Ngjela

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II - Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Suela Ngjela Suela Ngjela Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso