Hotel - Në Shitje - Plazh, Shqipëri

Hotel Në Shitje

 Çmim i Fiksuar
790,000 € Other Currencies
 
Plepa - Plazh, Shqipëri
ID: 530321001-242
Nr. Total i Dhomave
12
Sipërfaqja Totale (m2)
597
Sipërfaqja Truallit (m2)
597
Sipërfaqe Neto (m²)
144
Viti i Ndërtimit
2013
Hapësira Parkimi
10

Nr. i Kateve:
3
Kati :
Ndërtesë e Vecuar

Përdorimi Aktual:
Hotel
Përdorimi i projektuar i pronës
Commercial Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Sistem Alarmi
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Bardhi

Krenar Bardhi

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Krenar Bardhi

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso