Hapsirë Zyre - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

Jepet me qera ambjent biznesi

Gjergj Kastrioti - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311003-184
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 2
Prona ndodhet ne rrugen Transballkanike, ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka siperfaqe neto 401m2 dhe verande me siperfaqe 200m2. Eshte mundesi shume e mire investimi pasi mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jon Malilaj Jon Malilaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Jon Malilaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Jon Malilaj Jon Malilaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso