Hapsirë Zyre - Me Qira - Qendër, Shqipëri

Ofrojme per qira zyra ne qender me super cmim

3,200 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Qendër, Shqipëri
ID: 530281044-121
Sipërfaqja Truallit (m2)
345
Sipërfaqe Neto (m²)
303
Viti i Ndërtimit
2023

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 6
Ne qender te Tiranes, pozicionuar ne katin e gjashte te nje ndertese te sapo perfunduar ofrojme per qira zyra.

Zyrat ofrohen per here te pare me qira dhe jane openspace.
Siperfaqja neto e ambientit eshte 303m2 kurse siperfaqja bruto 345m2

Cmimi nuk perfshin tatimin mbi burim.

Pranohen kontrata mbi 2 vite.

Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Kopësht
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elton Çanaj Elton Çanaj Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria

Elton Çanaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Friends - Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elton Çanaj Elton Çanaj Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Friends -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso