Hapsirë Zyre - Me Qira - Bllok, Shqipëri

Ambjent me qira, ne Bllok.

 Qira Mujore
4,900 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Bllok, Shqipëri
ID: 530171062-24
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambjent me qira me vendodhje ne Bllok.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 235 m2, ndodhet ne katin 0.
I pershtatshem per nje ser biznesesh, ambjenti eshte open space.

Per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Armando Xhaferaj Armando Xhaferaj Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Armando Xhaferaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Armando Xhaferaj Armando Xhaferaj Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso