Garsoniere - Me Qira - Tregu i Madh - Rruga 5 Maji, Shqipëri

Garsioniere me Qera te Rruga 5 Maji

280 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Tregu i Madh - Rruga 5 Maji, Shqipëri
ID: 530201037-8
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
48
Viti i Ndërtimit
2006
Jepet me qera garsioniere afer Concord Center
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese
Jepet totalisht e mobiluar

Per me shume informacion me kontaktoni..

Karakteristikat

I Mobiluar
Pishinë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Era Kasa Era Kasa Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Era Kasa

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Era Kasa Era Kasa Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
Përballë Kompleksit Taiwan
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso