Dyqan - Në Shitje - Yzberisht - Pallatet Cabej, Shqipëri

Dyqan per shitje

 Çmim i Fiksuar
29,000 € Other Currencies
 
Yzberisht - Pallatet Cabej, Shqipëri
ID: 530221035-10
Sipërfaqja Totale (m2)
32.30
Sipërfaqe Neto (m²)
32.30
Viti i Ndërtimit
2007
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet dyqan per shitje ne Yzberisht.
Ambjenti i ofruar ka nje siperfaqe prej 32.3m2 dhe eshte i pershtatshem per c'do lloj biznesi. Gjithashtu fale pozicionimit qe ka, eshte lehtesisht i aksesueshem ne rruge kryesore.
per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Luana Hibro

Luana Hibro

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Luana Hibro

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso