Dyqan - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Njesi Bisnesi perballe Shkolles "24 Maji"

Misto Mele - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311008-69
Sipërfaqja Truallit (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
80
Viti i Ndërtimit
2012

Nr. i Kateve:
2
Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Njesia e bisnesit ndodhet ne nje nga arteriet kryesore te qytetit, ne nje zone me dendesi te larte banimi. Njesia eshte me nje sip 80 m2, e cila eshte e ndare ne dy njesi te pavarura, te dyja te pajisura me WC. Aktualisht te dy njesite jane te dhena me qera afatgjate. Mundesi shume e mire per investim.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso