Dyqan - Në Shitje - Qendër, Shqipëri

Shitet ambient komercial ne zemer te Tiranes !

 Çmim i Fiksuar
200,000 € InStock Other Currencies
 
Abdi Toptani - Torre Drini - Qendër, Shqipëri
ID: 530371011-437

Kati :
Kati 0
Shitet ambient komercial ne zemer te Tiranes, tek Torre Drini.
Kati 0. Siperfaqe 49 m2.
Ambienti eshte open space, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti .


Per me shume informacione mund te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Judisa Cura Office Manager Judisa Cura Office Manager Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Judisa Cura Office Manager

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Dërgo mesazh

 
Judisa Cura Office Manager Judisa Cura Office Manager Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso