Dyqan - Në Shitje - Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave, Shqipëri

Dyqan 90 m2 per shitje tek Rruga e Barrikadave!

270,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave - Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530191006-401
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Sipërfaqja Truallit (m2)
90
Sipërfaqe Neto (m²)
90

Kati :
Kati 0

Përdorimi Aktual:
Bosh
Përdorimi i Parashikuar
Dyqan
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erion Alimema Erion Alimema Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Erion Alimema

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Erion Alimema Erion Alimema Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso