Dyqan - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri

Shitet dyqan "Komuna e Parisit" Tirane

59,000 € InStock Other Currencies
 
TIRANE - Komuna e Parisit, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-234
Sipërfaqe Neto (m²)
39.30
Viti i Ndërtimit
2007

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Njesia ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri ne "Komuna e Parisit" Tirane
Me siperfaqe totale 39.30m2, 1 tualet
E pershtatshme per cdo lloj biznesi ne nje zone shume te frekuentuar.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjoni Valbona Gjoni Blv Jakov Xoxa
Fier, Fier, Shqipëria

Valbona Gjoni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Solution Fier Blv Jakov Xoxa
Fier, Fier, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni Valbona Gjoni Blv Jakov Xoxa
Fier, Fier, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Solution Fier

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso