Dyqan - Në Shitje - Elbasan, Shqipëri

Mundesi e mire investimi

 Çmimi i Kërkuar
67,000 € Other Currencies
 
Rruga 25 Nentori - Rruga 25 Nentori - Elbasan, Shqipëri
Date Available: 21/11/2020
ID: 530341001-84
Sipërfaqja Totale (m2)
151
Sipërfaqe Neto (m²)
151
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2013/04

Kati :
Kati Nëntokë

Përdorimi Aktual:
Bosh
Përdorimi i Parashikuar
Rrobaqepesi, depo farmaceutike, supermarket, dyqan, etj.
Zonimi
Zone me frekuentim te larte.
Lloji i Mallrave
Buze rruges kryesore.
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ngrohje me Korrent
Parkimi
Jug
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Llupo

Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity


DERGONI MESAZH

 
Krenar Llupo

RE/MAX Prosperity

Lagjia: "Aqif Pasha", Rruga: "28 Nentori"
Përball: ASHK (ish-Gjykata)

Elbasan, Elbasan, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso